Мобилни телефон
0086-18931182796
Позовите нас
0086-311-85355387
Е-маил
маркетинг@кимаи.гроуп

Бетонска пумпа Мн13-4 Лакат за Сцхвинг, за Сани

Кратак опис:

Лука: Тиањин, Кина
Капацитет производње: 10000 / Недеља
Услови плаћања: Акредитив, Т / Т, Д / П, Вестерн Унион, Паипал, Монеи Грам
Тип: Лакат
Апликација: Пумпа за бетон
Сертификација: ЦЕ, ИСО9001: 2000
Стање: Нова
Произвођачки број: Те527590
Величина: ДН125 Р275 90 степени

Детаљи производа

Ознаке производа

Основни ИнфоВеигхт Лбс / Кгс

32.2 / 14.6
Материјал
Високо хромано ливено гвожђе + Ст52
Толеранција димензија
<1 мм / <1 степен
Притисак
160бар
Затезна чврстоћа завара
580бар
Површински премаз
Електростатичко прскање прахом
Заштитни знак
КСИМАИ
Транспортни пакет
Дрвеној кутији
Спецификација
ДН125 Р275 90Дегрее
Порекло
Кина
ХС код
84139100
ДН125 Р275 ливено колено за бетонску пумпу од 90 степени
ДВОЗИДНИ КОЛЕН ДН125 Р27590 °
Ливено гвожђе са високим хромом + СТ52
Произвођачки број Спецификација Веигхтлбс / кг Материјал Толеранција димензија Притисак Затезна чврстоћа завара Површински премаз
ТЕ527590 ДН125 Р27590 ° 32.2 / 14.6 Ливено гвожђе са високим хромом + СТ52 <1 мм <1 ° 160бар > 580бар Сликарство
Доступни су сви лактови и лакти палубе за ПМ, СЦХВИНГ, ЦИАФ, ЈУЊИН, КЦП итд.Concrete Pump Mn13-4 Elbow for Schwing, for SanyConcrete Pump Mn13-4 Elbow for Schwing, for SanyConcrete Pump Mn13-4 Elbow for Schwing, for SanyConcrete Pump Mn13-4 Elbow for Schwing, for Sany

  • Претходна:
  • Следећи:

  • Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је